• امروز چهارشنبه, 15 مرداد 1399 - Wed 08 05 2020
 • سالروز شهادت امام علی النقی (ع) تسلیت باد

   

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرستان شهریار، جابر فساء رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار بمناسبت شهادت امام علی النقی (ع) پیام تسلیتی صادر نمودند ، متن این پیام به شرح زیر است:

  «بسم الله الرحمن الرحیم»

  سوم رجب سالروز شهادت دهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام هادی(ع) است.  امام بزرگواری که در دوران  امامت خویش، برای نشر احکام اسلام ، گامهای بلندی برداشته و در راه وصال رهروان حقیقت به سرچشمه‌ی نیکی و ارائه طریق حق همچون خورشیدی تابناک درخشید و مسئولیت ارزشمند تعلیم و تعلم و نگهبانی از فرهنگ اسلامی را بر عهده داشت.

  شهادت مظلومانه این امام همام که همچون اسلاف معصومش به دسیسه خلفای جور و بیداد رخ داد، برگ دیگری بود که بر سند حقانیت مسیر امامت و رهبری خاندان رسول افزوده و بر مظلومیت اهل بیت پیامبر (ص) صحه گذاشت.

  اینجانب سالروز شهادت بزرگ مشعل‏دار هدایت، حضرت امام علی النّقی الهادی علیه السلام را به تمامی مردم شریف شهرستان شهریار، تسلیت و تعزیت عرض می کنم.

  امید است مسلمانان و شیعیان جهان بتوانند با تفکر و تعمق در سیره امامان بزرگوار و در پرتو تعالیم ارزشمند این امام معصوم و تحت منویات مقام معظم رهبری (مدظله)، همواره در مسیر حق و عدالت حرکت کنند.

  جابر فساء رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار